EST ENG RUS
ajax loader
Slider

Tänane eripakkumine valmisfirmadele!

Valmisfirma omandamine pole kunagi varem olnud nii lihtne - tehingu saab vormistada digitaalselt ID-kaardi, Digi-ID , Mobiil-ID või Smart-ID-ga ilma notari juures käimata ja endiselt soodsa hinnaga 335 eurot. Tehingu vormistamine samal päeval, registrikanded tehakse 2-3 päevaga.
 

Mis on valmisfirma ja miks osta valmisfirma

Valmisfirma omandamise korral saate koheselt alustada firma majandustegevusega, kuigi registrimuudatused võtavad paar päeva aega. Meie valmisfirmadel on 2500 eurone sissemakstud osakapital.
Sissemakseta asutatud OÜ ei saa maksta osanikele dividende ega muuta osakaitali suurust. 
Kogu infovahetus, mis on vajalik valmisfirma omandamiseks, võib toimuda elektroonilisel teel. Selleks on meie poolt ette valmistatud vastav tellimisvorm, mille saab täita otse meie koduleheküljel ja meile ära saata.

Valmisfirma elektrooniline ost

Kõiki meil müügis olevaid firmasid (v.a. varem tegutsenud firmasid) saab omandada elektrooniliselt, allkirjastades kõik dokumendid digitaalselt ID-kaardi, Digi-ID, Mobiil-ID või Smart-ID-ga e-Äriregistris. Müügis oleva firmad ei ole registreeritud EVK-s (Eesti Väärtpaberite Keskregister) ja seega sellega seotud toiminguid ega täiendavaid kulutusi ei ole. 
Nii on võimalik omandada valmisfirma oma kodust või kontorist lahkumata. Kõigil ostjatel ja juhatuse liikmetel peab olema digitaalallkirjastamise võimalus ID-kaardi, Digi-ID, Mobiil-ID või Smart -ID-ga. Võimalik on kõik toimingud teha ka läbi meie arvuti.
Tegu on kõige kiirema, lihtsama ja odavama tehinguvormiga. Mugav ja aegasäästev!

Valmisfirma notariaalne ost

Valmisfirma notariaalne ost notaribüroos võtab veidi rohkem aega ja on notaritasude tõttu oluliselt kallim (vt hinnakiri). Ometi on selline tehinguvorm möödamääsmatu siis, kui kasvõi ühel ostjal või juhatuse liikmel ei ole digitaalallkirjastamise võimalust.
Firmade notariaalset ostutehingut on võimalik teha ka kaugtõestuse teel videosilla vahendusel. Täpsem info kaugtõestuse kohta siin.

Hinnad

Valmisfirma hind elektroonilise tehinguvormi korral on 335 eurot. Täpsem hinnakiri.

Detailne info

Detailne info valmisfirmade, nende hindade, tehingu protseduuri ja muu asjakohase kohta - LOE EDASI >>