EST ENG RUS
ajax loader
Slider

Valmisfirmade müük

Tänane eripakkumine!

Valmisfirma omandamine pole kunagi varem olnud nii lihtne - tehingu saab vormistada digitaalselt ID-kaardi, digi-ID või Mobiil-ID-ga ilma notari juures käimata ja väga soodsa hinnaga 275 eurot. Tehingu vormistamine samal päeval, registrikanded tehakse 2-3 päevaga.

Mis on valmisfirma ja miks osta valmisfirma

Valmisfirma omandamise korral saate juba samal päeval alustada firma majandustegevusega, kuigi registrimuudatused võtavad paar päeva aega. 2500 eurone osakapitali sissemakse on asutamisel meie poolt teostatud ja äriregistris registreeritud.
Sissemakstud osakapitaliga valmisfirma saab maksta dividende ja suurendada soovi korral osakapitali, osakapitali sissemakseta OÜ seda teha ei saa.
Kogu infovahetus, mis on vajalik valmisfirma omandamiseks, võib toimuda elektroonilisel teel. Selleks on meie poolt ette valmistatud vastav tellimisvorm, mille saab täita otse meie koduleheküljel ja meile ära saata.

Valmisfirma elektrooniline ost

Kõiki meil müügis olevaid firmasid (v.a. varem tegutsenud firmasid) saab omandada elektrooniliselt, allkirjastades kõik dokumendid digitaalselt ID-kaardi või Mobiil-ID-ga e-Äriregistris. Müügis oleva firmad ei ole registreeritud EVK-s (Eesti Väärtpaberite Keskregister) ja seega sellega seotud toiminguid ega täiendavaid kulutusi ei ole.
Nii on võimalik omandada valmisfirma oma kodust või kontorist lahkumata. Vajalik on kõigil ostjatel ja kõigil juhatuse liikmetel ID-kaart või digi-ID koos PIN-koodidega ja ID-kaardi lugejaga arvuti või Mobiil-ID. Võimalik on kõik toimingud teha ka läbi meie arvuti.
Tegu on kõige kiirema, lihtsama ja odavama tehinguvormiga. Mugav ja aegasäästev!

Valmisfirma notariaalne ost

Valmisfirma notariaalne ost võtab veidi rohkem aega ja on notaritasude tõttu oluliselt kallim (vt hinnakiri). Ometi on selline tehinguvorm möödamääsmatu siis, kui kasvõi ühel ostjal või juhatuse liikmel pole ID-kaarti, digi-ID-d või Mobiil-ID-d. Notariaalset ostutehingut on võimalik teha ka kaugtõestuse teel videosilla vahendusel. Täpsem info kaugtõestuse kohta siin.

Hinnad

Valmisfirma hind elektroonilise tehinguvormi korral on 275 eurot. Loe edasi >>

Detailne info

Detailne info valmisfirmade, nende hindade, tehingu protseduuri ja muu asjakohase kohta - Loe edasi >>